بازی ها (دانلود رایگان نرم افزارهای بازی)
Easy2048_64 dl دانلود رایگان بازی ۲۰۴۸ آسان
حجم نرم افزار: 373KB

راهنمای بازی:
بازی ۲۰۴۸ آسان، یک بازی تک نفره برای حرکت دادن کاشی ها می باشد. برای جابجایی کاشی ها باید از کلیدهای جهت دار استفاده کنید. وقتی دو کاشی با اعداد یکسان همدیگر را لمس کنند آنها در یکی ادغام می شوند. هدف از این بازی ایجاد یک کاشی با شماره ۲۰۴۸ می باشد. این بازی اولین بار توسط برنامه نویس ایتالیایی گابریل سیرولی نوشته شده است.
Easy2048_1
EasyTicTacToe_64 dl دانلود رایگان بازی تیک تاک تو آسان
حجم نرم افزار: 376KB

راهنمای بازی:
بازی تیک تاک تو که «بازی ایکس او» یا «بازی دوز» هم نامیده می‌شود یک بازی دو نفره ‌است. نام این بازی به دلیل علامت‌های X و O است که در طول بازی استفاده می‌شود. برای آغاز این بازی در یک صفحه جدولی با ۳ ردیف و ۳ ستون رسم می‌شود و هر یک از طرفین یکی از علامت‌های X یا O را انتخاب می‌کنند و تا انتهای بازی برای پر کردن خانه‌های جدول از آن استفاده می‌کنند.
برای شروع بازی یکی از طرفین به قید قرعه علامت X یا O را که قبلاً انتخاب کرده در یکی از خانه‌های جدول ۹ خانه‌ای قرار می‌دهد. سپس نفر دوم علامت مربوط به خود را در خانه‌های دیگر که هنوز پر نشده‌اند قرار می‌دهد و پس از آن مجدداً نوبت نفر اول خواهد بود.
نقطه پایان بازی در هر مرحله جایی است که یکی از حریفان بتواند علامتی را که در ابتدای بازی انتخاب کرده در یکی از ردیف‌های افقی، عمودی یا قطری قرار دهد و در طول بازی هر یک از طرفین با قرار دادن علامت خود در مقابل علامت‌های حریف نباید اجازه دهند که حریف یک خط عمودی، افقی یا قطری را با علامت خود پر کند.
EasyTicTacToe_1
EasyPuzzle_64 dl دانلود رایگان بازی پازل آسان
حجم نرم افزار: 741KB

راهنمای بازی:
بازی پازل آسان، یک بازی تک نفره برای حرکت دادن اعداد یا تصاویر می باشد. برای جابجایی اعداد باید از کلیدهای جهت دار استفاده کرد. هدف از این بازی مرتب کردن اعداد بصورت صعودی می باشد. این بازی را می توان در حالت های مختلف 3 در 3، 4 در 4 یا 5 در 5 بازی کرد. همچنین در این بازی می توان بجای اعداد یک تصویر بارگذاری کرد و تصویر بر هم ریخته را مرتب کرد.
EasyPuzzle_1
EasyTetris_64 dl دانلود رایگان بازی خانه سازی آسان
حجم نرم افزار: 357KB

راهنمای بازی:
بازی خانه سازی یا همان بازی تتریس یک بازی تک نفره قدیمی و نوستالوژیک می باشد. در این بازی باید بلوک هایی را که به سمت پایین می آیند در یک ردیف ست کرده تا با هم حذف شوند. باید بلوک های چند ضلعی را به مناسب ترین ردیف و مکان خود هدایت کرده تا بتوان یک ردیف کامل را پر کرد و پس از از بین رفتن آنها امتیاز گرفت هرچه بیشتر و سریع تر این کار را انجام شود امتیاز بیشتری دریافت خواهد شد.
EasyTetris_1
دانلود رایگان  |  حجم کم  |  نصب آسان  |  بدون قفل سخت افزاری  |  یک ماه رایگان (نسخه اصلی - بدون محدودیت)  |  پشتیبانی رایگان  |  آپدیت رایگان
سرورهای وبسایت محصولات: سرور 1 (product.easysoft.ir)   |   سرور 2 (easysofts.ir)   |   سرور 3 (asansystemmabna.ir)
MainLogo nezam ECTabrizLogo enamad samandehi Certum behpardakht
Copyright © 2012-24 EasySoft.ir All rights reserved.